Meghívó az 1956-os ünnepi megemlékezésre

írta PR iroda/uni-miskolc, 2014. október 22–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeiről való egyetemi megemlékezést október 22-én (szerdán) 10:30-kor tartjuk az I. számú előadóban (A/2-es épület földszint, a Galériánál). A megemlékezésre az egyetem rektora tisztelettel meghívja az egyetem minden polgárát.

Meghívó az 1956-os ünnepi megemlékezésre

Egyben tájékoztatjuk a hallgatókat, hogy a megemlékezés idejére az egyetem rektora oktatási szünetet rendelt el, így anélkül vehetnek részt az ünnepségen, hogy a tanórájukról igazolatlanul távol maradnának. Ezen kívül rektor úr nevében arra is kérjük Önöket, hogy minél nagyobb számban tegyék tiszteletüket a megemlékezésen.

Marketing és Kommunikációs (PR) Csoport

• A Miskolci Toborzó Iroda május 21-én szünetel

A Miskolci Toborzó Iroda május 21-én szünetel • 4 napja

A Miskolci Toborzó Iroda tájékoztatja a lakosságot, hogy május 21-én, csütörtökön szünetel az ügyfélfogadás. Péntektől a szokásos nyitvatartási időben (H-CS: 8:00-15:30, P:8:00-12:00) várjuk a honvédelem iránt érdeklődőket a Miskolci Toborzó Irodában (Miskolc, Hatvanötösök útja 2.)

• Számos jelenlegi és egykori oktatónk kapott kitüntetést Miskolc város napján

Számos jelenlegi és egykori oktatónk kapott kitüntetést Miskolc város napján • 9 napja

Régi hagyomány, hogy május 11-én, Miskolc város napján a város kitüntetésekkel ismeri el a miskolci polgárok és szervezetek kiemelkedő munkáját. Az idei kitüntetettek között kiemelkedően sok, 11 fő nem csak a városnak, de egyetemünknek is egykori vagy jelenlegi polgára.

• Sajtómeghívó - Védőmaszkok átadása a Viola Időskorúak Otthonában

Sajtómeghívó - Védőmaszkok átadása a Viola Időskorúak Otthonában • 11 napja

A Miskolci Egyetem Egészségügyi Kara a jelenlegi veszélyhelyzetben a társadalmi felelősségvállalás jegyében - az önkéntes hallgatói segítő munkán túl – közvetítő szerepet is vállal a civil szervezetek között.

• A járványügyi helyzetben is folyamatos a toborzás

A járványügyi helyzetben is folyamatos a toborzás • 27 napja

A Magyar Honvédség a koronavírus járvány miatt egyik napról a másikra munkájukat vesztett embereknek is szeretne alternatívát kínálni.