Meghívó az 1956-os ünnepi megemlékezésre

írta PR iroda/uni-miskolc, 2014. október 22–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeiről való egyetemi megemlékezést október 22-én (szerdán) 10:30-kor tartjuk az I. számú előadóban (A/2-es épület földszint, a Galériánál). A megemlékezésre az egyetem rektora tisztelettel meghívja az egyetem minden polgárát.

Meghívó az 1956-os ünnepi megemlékezésre

Egyben tájékoztatjuk a hallgatókat, hogy a megemlékezés idejére az egyetem rektora oktatási szünetet rendelt el, így anélkül vehetnek részt az ünnepségen, hogy a tanórájukról igazolatlanul távol maradnának. Ezen kívül rektor úr nevében arra is kérjük Önöket, hogy minél nagyobb számban tegyék tiszteletüket a megemlékezésen.

Marketing és Kommunikációs (PR) Csoport

• Rangos nemzetközi díjat nyert a Műszaki Földtudományi Kar „Grow Observatory” projektje

Rangos nemzetközi díjat nyert a Műszaki Földtudományi Kar „Grow Observatory” projektje • 4 napja

Jelentős elismerést kapott a Miskolci Egyetem részvételével futó nemzetközi Horizon 2020 kutatási pályázat, az Európai Földtulajdonosok Szövetsége (European Landowner’ Organization) „Land and soil management” díját ugyanis az idén a „Grow Observatory” projekt kapta.

• Országos Miskolci Jogi Disputa Verseny

Országos Miskolci Jogi Disputa Verseny • 13 napja

2019. március 28-29-én a Miskolci Egyetem Állam-és Jogtudományi Karán megrendezésre került az első Országos Miskolci Jogi Disputa Verseny.

• Kormányhivatali nyílt napot tartottak egyetemistáknak

Kormányhivatali nyílt napot tartottak egyetemistáknak • 14 napja

Március 21-én a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Nyílt napot tartott egyetemisták részére, amely immár nyolc éves hagyományra tekint vissza.

• Interjú Dr. Szabó-Tóth Kingával

Interjú Dr. Szabó-Tóth Kingával • 16 napja

Dr. Szabó-Tóth Kinga szociológussal, az Alkalmazott Társadalomtudományok Intézetének vezetőjével, nemzetközi dékánhelyettessel ültünk le beszélgetni az oktatási módszertanokról, a hallgatóság bevonásáról, az intézet megújulásáról.