Tegyük szebbé, élhetőbbé és tisztábbá közösen egyetemünk!

írta Miskolci Egyetem, 2021. október 21–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Miskolci Egyetem is csatlakozott idén az Innovációs és Technológiai Minisztérium által meghirdetett Önkéntesen a tiszta Magyarországért programhoz a TeSzedd! akció keretében. Ennek keretein belül 2021.10.22-én, pénteken 10:00-kor az E/7-es irodaépület bejáratához várjuk önkéntes alapon dolgozóink, hallgatóink segítségét szemétszedési akciónkhoz, mely keretében tisztábbá tesszük környezetünket és ezáltal tágabb életterünket.

Tegyük szebbé, élhetőbbé és tisztábbá közösen egyetemünk!
Tisztelt Egyetemi Polgárok!

Tegyük szebbé, élhetőbbé és tisztábbá közösen Egyetemünk!

Jelige: TeSzedd!

A szerevezést és koordinációt az Üzemeltetési és Vagyonfejlesztési Osztály munkatársai végzik. A munkához szemetes zsákokat, kesztyűt és meleg teát biztosítunk.

Az akció keretein belül külön gyűjtjük az építési-bontási törmeléket, gyógyszereket, autó akkumulátort, motorolajat, elektromos és elektronikai berendezéseket, vagy például nagyméretű autóalkatrészeket, mert ezek nem képezik a program részét ezeket külön zsákokban az egyetem szállítja el, az összes többi hulladékot pedig a program dedikált zsákjaiban ingyenesen szállítja el a helyi hulladékszállító.

Gyere és tegyünk együtt a tisztább környezetünkért!

Minden dolgos kéz részvételét előre is köszönjük!

Prof. Dr. Horváth Zita rektor

Berényi Barbara

Oláh Zsófia

Berényi Barbara, Balázs Zsófia, Fülöp Petra, Hedrich László, Kiss Viktor, Kecsmár Gergő, Molnár Balázs, Rada János, Venczel-Tóth Evelin, Zsiga Bianka, Smolnicki Szilárd, Oláh Zsófia, Siroki Andrea, Somoskői Dóra