ME-HÖK Téli Tábor 2015

írta Kerekes Betti, 2014. november 14–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Lazítanál a vizsgaidőszak után? Ha egy kis kikapcsolódásra vágysz, a legtutibb program számodra, a Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzata által idén is megrendezendő Téli Tábor!

ME-HÖK Téli Tábor 2015

2015. január 30-tól február 8-ig, kiengedheted a gőzt, síelhetsz, sportolhatsz és hatalmas élményekkel gazdagodhatsz!

Az úti cél: Chamrousse, szálláshelyül pedig 4,5,6 és 10 személyes apartmanok közül válogathatsz!

A részvételi díj:

- 239€/fő/hét 2014. december 1-ig

- 249€/fő/hét 2014. december 1-től

A díj tartalmazza, a buszos utazást, 7 éjszakát egy ***csillagos apartmanban, egy hat napos síbérletet, a party belépőket valamint különböző sportprogramokat és a medence és szauna használati díját.

Bővebb információkért és jelentkezéseddel kapcsolatban érdeklődni a következő elérhetőségeken tudsz:

Email: richardtolnai@gmail.com
Tel.: +36 70/397-3941
Az esemény fb oldala:

• Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon

Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon • 10 órája

A Miskolci Diákotthon Kft. Nemzeti Tanúsító védjegyes legmagasabb minősítésű ifjúsági szálláshelye az UNI-HOTEL Diákotthon Traveller Review Award díjazott lett a 2020-as évben.

• Ismerkedés az 5G-vel

Ismerkedés az 5G-vel • 28 napja

November 20-án az 5G-ről láthatott érdekes előadást a Miskolci Egyetem könyvtárának Disputa terében minden érdeklődő, a Vodafone alkalmazottjainak előadásában. Az előadást Hegyi Barnabás – villamosmérnök -, valamint Emri Dávid – folyamat- és innovációmenedzsment – tartotta.

• Adventi üzenet az Ökumenikus Egyetemi Lelkészségtől

Adventi üzenet az Ökumenikus Egyetemi Lelkészségtől • 28 napja

A Miskolci Egyetemen immáron 13 éve működik az Egyetemi Lelkészség. Ökumenikus mini-intézmény lévén, négy felekezet (római és görög katolikus, református és evangélikus) munkáját fogja össze. Az önállóság fenntartása mellett minden közösen végezhető tevékenységet együtt szerveznek a lelkészek.

• Tisztább levegőt mindenkinek!

Tisztább levegőt mindenkinek! • 29 napja

Miskolc levegőtisztasága szempontjából évek óta jelentős probléma a szálló por koncentráció növekedése és a kedvezőtlen meteorológiai körülmények által kialakuló szmogos periódusok előfordulása. Erre reflektálva kezdett el foglalkozni a témával, Báthory Csongor az Energia-és Minőségügyi Intézet doktorandusz-hallgatója.