Boldog Új Évet kíván a MEgazin!

írta Kiss Viktor, 2015. január 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Egészségben, Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet kívánunk minden kedves Olvasónknak! 2014-ben sok olyan dolgot megvalósítottunk és sok olyan helyre eljutottunk, amiről pár éve még csak álmod(hat)tunk.

Boldog Új Évet kíván a MEgazin!

Számos tervünk van 2015-re is, ám mindez még maradjon a jövő zenéje!

Egy azonban biztos: 2015. februárjában újra jelenetkezünk a MEgazin legfrissebb és az év első számával!! De! Természetesen addig sem maradtok aktualitások, érdekességek, képek és videók nélkül, hiszen online felületeink (weboldalunk és facebook oldalunk) folyamatosan frissülnek a vizsgaidőszakban is!

Köszönjük Nektek az egész éves kitüntető figyelmet, a pozitív és építő jellegű visszajelzéseket!

B.Ú.É.K. 2015!
MEgazin Stábja

• Erasmusszal Törökországban

Erasmusszal Törökországban • 6 órája

A MEgazin decemberi számában részletesebben fogunk foglalkozni az Erasmus programmal, ebben a cikkben Hultai Dóra törökországi élménybeszámolóját olvashatjátok.

• Nem hibázott a listavezető Miskolcon!

Nem hibázott a listavezető Miskolcon! • 19 órája

A harmadik helyen álló MEAFC fogadta a veretlen listavezető tavalyi bronzérmes Oroszlányt. Miskolci szemszögből remekül indult a csoport rangadója, hiszen Drahos és Szögi lendületével villámrajtot vett a Miskolc. Jó védekezéssel párosult a támadás, ám az utolsó fél percben két nagy hibát is elkövetett a házigazda.

• Együttműködéssel erősít a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Miskolci Egyetem

Együttműködéssel erősít a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Miskolci Egyetem • 3 napja

Egymást erősítő beiskolázási program kidolgozása és megvalósítása, a műszaki, informatikai valamint bionikai területen szoros együttműködés kialakítása és közös képzési lehetőségekről írt alá megállapodást a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Miskolci Egyetem.

• Miskolci Egyetem és BOKIK együttműködés

Miskolci Egyetem és BOKIK együttműködés • 9 napja

Kölcsönös előnyökön alapuló, stratégiai szintű, hosszú távú szakmai együttműködésről kötött megállapodást a Miskolci Egyetem és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara.

Rada János