Boldog Új Évet kíván a MEgazin!

írta Kiss Viktor, 2015. január 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Egészségben, Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet kívánunk minden kedves Olvasónknak! 2014-ben sok olyan dolgot megvalósítottunk és sok olyan helyre eljutottunk, amiről pár éve még csak álmod(hat)tunk.

Boldog Új Évet kíván a MEgazin!

Számos tervünk van 2015-re is, ám mindez még maradjon a jövő zenéje!

Egy azonban biztos: 2015. februárjában újra jelenetkezünk a MEgazin legfrissebb és az év első számával!! De! Természetesen addig sem maradtok aktualitások, érdekességek, képek és videók nélkül, hiszen online felületeink (weboldalunk és facebook oldalunk) folyamatosan frissülnek a vizsgaidőszakban is!

Köszönjük Nektek az egész éves kitüntető figyelmet, a pozitív és építő jellegű visszajelzéseket!

B.Ú.É.K. 2015!
MEgazin Stábja

• Egyetemünkön ülésezett az FDSZ

Egyetemünkön ülésezett az FDSZ • 5 napja

Június 14-én kibővített küldöttértekezletet tartott a Miskolci Egyetemen a Felsőoktatásban Dolgozók Szakszervezete (FDSZ). Az ülést Dr. Dabasi - Halász Zsuzsanna nyitotta meg, aki amellett, hogy Egyetemünk oktatója, a Szakszervezet miskolci elnöki posztját is betölti.

• Oktatói és hallgatói kitüntetések a 29. Nemzetközi Hegesztési Konferencián

Oktatói és hallgatói kitüntetések a 29. Nemzetközi Hegesztési Konferencián • 9 napja

Idén is megújuló tartalommal és partnerekkel rendezték meg a 29. Nemzetközi Hegesztési Konferenciát május 24-26. között a Miskolci Egyetemen, a Magyar Hegesztési Egyesület, a Magyar Hegesztéstechnikai és Anyagvizsgálati Egyesülés, a Magyar Anyagvizsgálók Egyesülete, és a Magyar Roncsolásmentes Vizsgálati Szövetség együttműködésben.

• Kálmán Sándor chip tervező mérnök tartott előadást a Miskolci Egyetemen

Kálmán Sándor chip tervező mérnök tartott előadást a Miskolci Egyetemen • 14 napja

Május 16-án Kálmán Sándor chip tervező mérnök tartott előadást elsősorban informatikusok számára a Miskolci Egyetemen. Kálmán Sándor 1971-ben szerzett gépészmérnöki diplomát (GAM) az akkori Miskolci Egyetemen. A pályafutása során 22 elfogadott szabadalom kidolgozásában működött közre.

• Együttműködési megállapodás az OBA és a Gazdaságtudományi Kar között

Együttműködési megállapodás az OBA és a Gazdaságtudományi Kar között • 17 napja

A pénzügyi, közgazdasági képzést segítő együttműködési megállapodást kötött az Országos Betétbiztosítási Alap (OBA), valamint a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara.

Rada János