Boldog Új Évet kíván a MEgazin!

írta Kiss Viktor, 2015. január 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Egészségben, Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet kívánunk minden kedves Olvasónknak! 2014-ben sok olyan dolgot megvalósítottunk és sok olyan helyre eljutottunk, amiről pár éve még csak álmod(hat)tunk.

Boldog Új Évet kíván a MEgazin!

Számos tervünk van 2015-re is, ám mindez még maradjon a jövő zenéje!

Egy azonban biztos: 2015. februárjában újra jelenetkezünk a MEgazin legfrissebb és az év első számával!! De! Természetesen addig sem maradtok aktualitások, érdekességek, képek és videók nélkül, hiszen online felületeink (weboldalunk és facebook oldalunk) folyamatosan frissülnek a vizsgaidőszakban is!

Köszönjük Nektek az egész éves kitüntető figyelmet, a pozitív és építő jellegű visszajelzéseket!

B.Ú.É.K. 2015!
MEgazin Stábja

• Valétálás a Miskolci Egyetemen

Valétálás a Miskolci Egyetemen • 17 napja

Fáklyás menettel, selmeci dalokat énekelve búcsúztak el az egyetemtől és a várostól a végzős hallgatók Miskolcon. Ünnepélyes keretek között, ünnepi beszédekkel kezdődött 2019. június 26-án 21 órakor a végzős miskolci egyetemisták búcsúünnepsége, a Szalamander.

• Stratégiai megállapodást kötött a TS Hungaria Járműjavító Kft. és a Miskolci Egyetem

Stratégiai megállapodást kötött a TS Hungaria Járműjavító Kft. és a Miskolci Egyetem • 41 napja

A Miskolci Egyetem és a TS Hungaria Kft. május 30-án ünnepélyes keretek között írt alá stratégiai megállapodást, amelynek célja az együttműködés szorosabbra fűzése, és a kapcsolódási pontok meghatározása.

• Műszaki Tudomány az Észak-Kelet Magyarországi Régióban 2019

Műszaki Tudomány az Észak-Kelet Magyarországi Régióban 2019 • 41 napja

"Műszaki Tudomány az Észak-Kelet Magyarországi Régióban 2019" címmel konferenciát rendezett a Miskolci Egyetemen 2019. május 29-én (szerdán) a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kara, Műszaki Anyagtudományi Kara, Gépészmérnöki és Informatikai Kara, valamint Gazdaságtudományi Kara, a Magyar Tudományos Akadémia Debreceni Területi Bizottság Műszaki Szakbizottsága, a Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottsága, továbbá a Debreceni Egyetem Gépészmérnöki Tanszéke.

• Tizedik, Jubileumi tanévét zárta a Szépkorúak Akadémiája a Miskolci Egyetemen

Tizedik, Jubileumi tanévét zárta a Szépkorúak Akadémiája a Miskolci Egyetemen • 53 napja

Május 24-én pedig elsősorban örömöt – 120 hallgató vehette át oklevelét a 2018/2019-es tanév lezárásával, a 128 órás képzés elvégzésével. A Miskolci Egyetem az Európai Unió gerontológiai programjához kapcsolódva a Miskolci Nőknek Is Esélyt Alapítvánnyal együttműködve 2009 szeptemberében az országban elsőként hirdette meg a jelentős létszámot vonzó Szépkorúak Akadémiája programsorozatát.