Boldog Új Évet kíván a MEgazin!

írta Kiss Viktor, 2015. január 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Egészségben, Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet kívánunk minden kedves Olvasónknak! 2014-ben sok olyan dolgot megvalósítottunk és sok olyan helyre eljutottunk, amiről pár éve még csak álmod(hat)tunk.

Boldog Új Évet kíván a MEgazin!

Számos tervünk van 2015-re is, ám mindez még maradjon a jövő zenéje!

Egy azonban biztos: 2015. februárjában újra jelenetkezünk a MEgazin legfrissebb és az év első számával!! De! Természetesen addig sem maradtok aktualitások, érdekességek, képek és videók nélkül, hiszen online felületeink (weboldalunk és facebook oldalunk) folyamatosan frissülnek a vizsgaidőszakban is!

Köszönjük Nektek az egész éves kitüntető figyelmet, a pozitív és építő jellegű visszajelzéseket!

B.Ú.É.K. 2015!
MEgazin Stábja

• Szögi sérülése döntőnek bizonyult!

Szögi sérülése döntőnek bizonyult! • 5 napja

Ismét jól kezdte a mérkőzést a Miskolc, így apránként, de tudatosan 10 pontos előnyt tudtak építeni (9-19). A fővárosi csapat a negyed végére szép egyéni megmozdulásokból felzárkózott (18-23).

• Elmaradt hosszabbítás, elmaradt siker!

Elmaradt hosszabbítás, elmaradt siker! • 5 napja

A sérült Szögi helyén remekül kezdett Takács, aki Drahossal karöltve jól és eredményesen mozgatta a miskolci csapatot. A védekezés sem ment rosszul a házigazdának, így a negyed végén jóval előrébb tartott a MEAFC (26-14).

• A Miskolci Egyetem volt és jelenlegi oktatóinak és kutatóinak személyes H-indexe a Google Scholar személyes profilok szerint

A Miskolci Egyetem volt és jelenlegi oktatóinak és kutatóinak személyes H-indexe a Google Scholar személyes profilok szerint • 11 napja

Ez év januárjában ülésezett a Miskolci Egyetem új összetételű Tudományos Tanácsa, amelynek egyik jelentős feladata és célja a Miskolci Egyetem nemzetközi láthatóságának növelése. Ennek egyik eszköze az ún. H-index, amely - mutatószámként – érzékelteti az adott személy tudományos-publikációs teljesítményét.

• Energetikusaink hazahozták a vándorkupát!

Energetikusaink hazahozták a vándorkupát! • 13 napja

2018. február 1-4. között rendezte meg a Magyar Energetikai Társaság Ifjúsági Tagozata a Magyar Energetikus Hallgatók III. Találkozóját, amelyen a Miskolci Egyetem energetikai mérnök hallgatói képviselték intézményünket, valamint sikeresen elnyerték rendezvény vándorkupáját.

Rada János