Kortárs Hangon 2015

írta Kiss Viktor, 2015. január 9–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Idén immár XI. alkalommal hirdeti meg a Kortárs Hangon Nemzetközi Irodalmi Pályázatot a Kárpát-medence magyar anyanyelvű diákjai számára az egri Eszterházy Károly Főiskola, a Partiumi Keresztény Egyetem és a Miskolci Egyetem az Északkeleti-Magyarországi Regionális Versmondó Egyesülettel valamint az EKF HÉBÉ-Juventos Egyesülettel karöltve.

Kortárs Hangon 2015

Kortárs Hangon - Pályázati határidő: 2015. február 15.
Pályázati felhívás:
Az alábbi linkre kattintva megtekinthető a tavalyi jubileumi díjátadó gála, amit stílusosan József Attila születésnapjának az évfordulóján, a magyar költészet napján rendeztek meg.