Külügyi Börze 2015 - Lépd át Határaidat!

írta ESN, AIESEC, 2015. március 11–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Szeretnél külföldön tanulni, tanítani, esetleg dolgozni? Európa, USA vagy akár Kína? Március 12.-én segítünk, hogy megtaláld a helyed külföldön!

Külügyi Börze 2015 - Lépd át Határaidat!

Március 12-én reggel 9 órától, késő délutánig, egyetemünk főbejáránál szeretettel várunk minden kedves, mobilitási programok iránt érdeklődő, egyetemi polgárt!
12:30-kor lehetőségetek lesz belekóstolni a Miskolcon tanuló külföldi hallgatók nemzeti konyhájába, mindenkinek jó étvágyat kívánunk!

Kiállítók:
AIESEC
American Corner Debrecen
CCUSA
ESN
Konfucius Intézet
Mini Ifjúsági Szervezet

Találkozunk csütörtökön!

• Az alkalmazkodás a siker záloga

Az alkalmazkodás a siker záloga • 9 napja

„A gyors éghajlatváltozáshoz való alkalmazkodás tekintetében versenyt futunk az idővel. Nem hagyhatjuk, hogy az alkalmazkodás az éghajlat-politikai intézkedések elfeledett szegmensévé váljon. Át kell állnunk az adaptáció nagyszabású, megelőző jellegű és rendszerszintű támogatására.” – idézett António Guterres ENSZ főtitkár, New York-i Columbia Egyetemen elhangzott beszédéből Prof. Dr. Horváth Zita, a Miskolci Egyetem rektora, a sajtó megjelent képviselői előtt.

• Szorosabbra fűzi szakmai kapcsolatát a Miskolci Egyetem és a Csillagpont Rádió Alapítvány

Szorosabbra fűzi szakmai kapcsolatát a Miskolci Egyetem és a Csillagpont Rádió Alapítvány • 15 napja

A Miskolci Egyetem társadalmi kötelezettségvállalásának célja erős és hatékony szakmai kapcsolatok fenntartása a gazdaság minden szereplőjével. Igazi Universitasként törekszik arra, hogy a régió stratégiai fontosságú partnereivel szorosabbra fűzze a kapcsolatát, így az új évben együttműködési megállapodást köt a Csillagpont Rádió Alapítvánnyal.

• Sajtómeghívó

Sajtómeghívó • 16 napja

A Miskolci Egyetem és a Csillagpont Rádió Alapítvány az egészség tematikával, valamint az azzal összefüggő oktatási-képzési, kutatás-fejlesztési tevékenységekre egyaránt kiterjedő együttműködési megállapodást ír alá a társadalmi kötelezettségvállalás jegyében 2021. január 11-én, hétfőn 12:00 órakor a Miskolci Egyetem Fintelligence Termében (A/4, III. emelet), melyre tisztelettel meghívjuk a sajtó képviselőit.

• Több mint száz ajándékcsomagot adományoztak a miskolci katonák a Magyar Vöröskeresztnek

Több mint száz ajándékcsomagot adományoztak a miskolci katonák a Magyar Vöröskeresztnek • 46 napja

Elszállították azokat a cipősdobozokat, melyeket a miskolci katonák állítottak össze rászoruló fiataloknak. A felhívásra a megye hivatásos, szerződéses és önkéntes állománya is megmozdult, így két hónap alatt több mint 100 dobozt gyűjtöttek. A csomagokat gondosan becsomagolták és címkével látták el, melyeken megjelölték, hogy kinek szánják azokat.