Egyetemi színházbérlet - Rendelje meg most!

írta Ligetvári Éva, 2015. szeptember 9–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A korábbi évekhez hasonlóan a Miskolci Nemzeti Színház a 2015/2016-os évadban is egy teljes bérletsorozatot indít a Miskolci Egyetem részére, „izgalmas évad, izgalmas előadásaival” várja ezúttal is a színházkedvelőket. Bérletigényeivel a Hallgatói Központ A/1. mfszt. 7-es iroda munkatársaihoz lehet fordulni. Az egyetemi bérletes előadások napja szerda, kezdete 19 óra, az előadások helyszíne a Nagyszínház.

Egyetemi színházbérlet - Rendelje meg most!

Az egyetemi bérlet előadásai:

• Giacomo Puccini: Tosca – opera,
  • Friedrich Dürrenmatt: A nagy Romulus – történelmietlen történelmi komédia,
  • Eisemann Mihály–Halász Imre–Békeffi István: Egy csók és más semmi – zenés komédia,
  • Joseph Stein–John Kander–Fred Ebb: Zorba, a görög – musical,
  • Molnár Ferenc: Liliom – külvárosi legenda.

Az egyetemi bérlet ebben az évben újra kedvezményes áron vehető igénybe az egyetemi hallgatók és dolgozók számára egyaránt.

Egyetemi bérletárak öt előadásra:

• I. kategória           5400 Ft
  • II. kategória          4950 Ft
  • III. kategória         4560 Ft

Az új évad bérleteinek árusítása kapcsán a következőkre szeretnénk felhívni szíves figyelmét. A színházbérleteket az alábbi lehetőségek alapján lehet megrendelni a Hallgatói Központban (A/1. mfszt. 7.).

1. Régi bérletek megújítása:

2015. szeptember 7. (hétfő) – szeptember 18. (péntek), H-CS: 9-15 h, P: 9-13 h

2. Bérletrendelési időszak az új bérletesek számára:

2015. szeptember 21. (hétfő) – október 2. (péntek), H-CS: 9-15 h, P: 9-13 h

A megrendelt bérletek kifizetése és átvétele:

2015. október 5. (hétfő) – október 9. (péntek), H-CS: 9-15 h, P: 9-13 h

Ha Ön régi bérletes és ugyanazokat a helyeket szeretné újra megkapni, vagy új bérletigénylő, esetleg érdeklődő, a fenti időszakokban

• személyesen a Hallgatói Központ A/1. mfszt. 7-es irodájában,
  • e-mailen a huglie@uni-miskolc.hu címen,
  • vagy telefonon a 29-54-es egyetemi melléken jelezze bérletigényét névvel, hallgatók esetében Neptun kóddal.

Együttműködését köszönjük és a 2015/2016-os évad előadásaihoz jó szórakozást kívánunk!

Történelmi sporteseményre készül a Miskolci Egyetem • 590 napja