Még jelentkezhettek a mesterképzésekre!

írta Boldizsár Csongor , 2015. november 11–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Miskolci Egyetem a 2015/16-os tanév tavaszi félévére ismét meghirdeti keresztféléves mesterkurzusait.

Még jelentkezhettek a mesterképzésekre!

November 11-én, a Miskolci Egyetem Szenátustermében tartott tájékoztatón Prof. Dr. Torma András, az egyetem rektora örömmel közölte, hogy a Miskolci Egyetem öt karán induló tizenhét mesterszak közül választhatnak a hallgatók. A képzések többsége elindul mind nappali, mind levelező, valamint államilag támogatott és önköltséges formában is. A hallgatók akár idegen nyelvű képzésre is jelentkezhetnek, a Műszaki Anyagtudományi Karon a kohómérnök és anyagmérnöki, valamint a Bölcsészettudományi Karon először meghirdetett Közép-Európa tanulmányok szakok közül választhatnak. A felvételi eljárás során egy személyes beszélgetésre kerül sor, kimondott felvételi vizsgára nem.

Óváriné dr. Balajti Zsuzsanna, az egyetem tanulmányügyi rektorhelyettese arra hívta fel a figyelmet, hogy azon hallgatóknak, akik a tavaszi félév kezdetéig BSc szintű oklevelet szereznek, 2015. november 15. 24:00 óráig nyílik lehetőségük a mesterképzésre történő jelentkezés leadására, a www.felvi.hu oldalon.

Műszaki Anyagtudományi Kar

anyagmérnöki