Karácsonyi hangverseny a Díszaulában

írta Kiss Viktor, 2015. december 17–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Az ünnepi ráhangolódás jegyében december 15-én a Bartók Béla Zeneművészeti Intézet közreműködésével a Miskolci Egyetem idén is megrendezte meghitt Karácsonyi Hangversenyét a Díszaulában.

Karácsonyi hangverseny a Díszaulában

A varázslatosan szép ünnepi köntösbe öltöztetett díszaulában tartott meghitt hangversenyre ezúttal is rengetegen voltak kíváncsiak, melyet Prof. Dr. Torma András rektor ünnepi köszöntője nyitott meg.

A magával ragadó zenei élményt a Bartók Béla Zeneművészeti Intézetének Rézfúvósegyüttese, Furulyaegyüttese, Szaxofonkvartettje, Ütőhangszeres Kamaraegyüttese, Szimfonikus Zenekara, Nőikara és a Miskolci Bartók Kórus hívták életre.