Duális workshopot tartottak a Műszaki Anyagtudományi Karon

írta uni-miskolc, 2016. április 22–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Duális workshopot tartottak a Műszaki Anyagtudományi Karon

Április 21-én egész napos workshop keretében a tavaly országosan is az elsők között elindított duális képzéseinek tanulságait értékelte, valamint az idén kibővített létszámmal és vállalati partnerszámmal induló duális képzéseit mutatta be a Műszaki Anyagtudományi Kar. A duális workshopon nem csak a képzés iránt érdeklődő hallgatók (és szüleik) vettek részt szép számmal, de képviseltették magukat a duális partnercégek is, akik (egymással is versengve) igyekeztek felkelteni a leendő duális képzéses hallgatók érdeklődését.

A workshop részeként a leendő hallgatók a duális képzéshez kötődő laboratóriumokat, műhelyeket is megtekinthették, és egy a duális képzésben egy éve részt vevő hallgató tapasztalatait is megismerhették.

A workshophoz és a hozzá kapcsolódó sajtótájékoztatóhoz készült sajtóanyag ITT olvasható!