AMPER 2019 Felvételi Juniális

írta Meghívó, 2019. május 25–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Tisztelettel meghívjuk Önt a 2019. június 14-én tartandó AMPER Felvételi Juniálisra, amelyet az egyetem Díszaulájában és Díszudvarában rendezünk.

AMPER 2019 Felvételi Juniális

Ezt a rendezvényt hagyományteremtő céllal 2018 júniusában rendeztük meg először azzal a szándékkal, hogy megköszönjük a felvételiző diákoknak, hogy a számtalan külföldi és hazai egyetem közül minket választottak, hozzánk nyújtották be a felvételi jelentkezésüket, és szeretnénk megerősíteni őket abban, hogy jó döntést hoztak, mert a Miskolci Egyetem polgárának lenni egyedülálló élményt jelent.

Szeretnénk, ha a középiskolások megismerkednének a Miskolci Egyetem világával, találkoznának egyetemi oktatókkal, dolgozókkal és hallgatókkal, és megtapasztalnák azt, hogy érdemes ehhez a közösséghez tartozni, hiszen a Miskolci Egyetem mindig is híres volt összetartó erejéről. Ennek a közösségnek Ön is tagja, ezért Önt is szeretettel várjuk erre a rendezvényre.

A beiskolázás mellett rendezvényünknek az is célja, hogy az egyetem polgárai ezen a napon egy jó hangulatú, színes, érdekes programokban bővelkedő délutánt töltsenek együtt. Koncertekkel, kültéri játékokkal, fesztiválhangulattal várjuk Önöket. Fellép a USNK, The Sign, ByeAlex és a Slepp. A koncertek között a Kelet Brass Band fúvósai és egy fiatalokból álló táncos csapat szórakoztatja a közönséget, késő este pedig Bárány Attila DJ biztosítja majd a jó hangulatot egészen hajnalig.

A részletes programokról a https://junialis.com/ oldalon tájékozódhat, de Facebook eseményünket is érdemes figyelni, hiszen ott is elérhetőek az információk. A programok ingyenesek, de előzetes regisztrációhoz kötöttek, amit a következő linkre kattintva tud megtenni: https://forms.gle/wo57TVwmUJ6H97XY6

Ha kíváncsi rá, milyen volt a tavalyi rendezvény hangulata, kattintson az alábbi linkre!

Szeretettel várjuk a rendezvényre, találkozzunk június 14-én!

Üdvözlettel,
a Beiskolázási Központ csapata

• FLO RIDA A 2020-AS EFOTT-ON • 5 napja

Az EFOTT szervezőcsapata közzétette az első nemzetközi fellépőt, akit a Velencei-tó partjára várnak: ő pedig nem más, mint a világhírű amerikai rapper, Flo Rida! Produkcióját hazai közönség még biztosan nem láthatta, hiszen régi nagy slágerei mellett legújabb albumával fogja végigbulizni a nyarat. Ráadásul mindezt egy Pitbullal közös dal előzi meg hamarosan. Nézzük, ki mindenki érkezik még a 45. EFOTT-ra!

• A Miskolci Egyetem továbbra is a növekedés útján • 24 napja

A Miskolci Egyetemre felvett hallgatók száma 2019-ben a 2018. évihez képest 10 százalékkal emelkedett, amivel a felsőoktatási intézmények között országosan is az élmezőnyben foglalunk helyet.

• Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon

Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon • 29 napja

A Miskolci Diákotthon Kft. Nemzeti Tanúsító védjegyes legmagasabb minősítésű ifjúsági szálláshelye az UNI-HOTEL Diákotthon Traveller Review Award díjazott lett a 2020-as évben.

• Ismerkedés az 5G-vel

Ismerkedés az 5G-vel • 56 napja

November 20-án az 5G-ről láthatott érdekes előadást a Miskolci Egyetem könyvtárának Disputa terében minden érdeklődő, a Vodafone alkalmazottjainak előadásában. Az előadást Hegyi Barnabás – villamosmérnök -, valamint Emri Dávid – folyamat- és innovációmenedzsment – tartotta.