Nyolcadik tanévét zárta a Szépkorúak Akadémiája

írta Dr. Dobos László, 2017. június 14–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

SZABADTÉR

A Miskolci Egyetemen 2009. szeptember 18.-án először induló Szépkorúak Akadémiája VIII. évét zárta ünnepélyes keretek között 2017. június 9.-én az Egyetem Díszaulájában.

Nyolcadik tanévét zárta a Szépkorúak Akadémiája

A Miskolci Egyetemen 2009. szeptember 18.-án először induló Szépkorúak Akadémiája VIII. évét zárta ünnepélyes keretek között 2017. június 9.-én a Miskolci Egyetem Díszaulájában.

A 2016/2017. tanévre 141 fő Szépkorú Társunk kérte regisztrációját a Szépkorúak Akadémiájának VIII. évére. A teljes tanév során 104 órát hallgattak meg a résztvevők, az egyetem professzorai és minősített oktatói, valamint külső előadók előadásai során. Az előadásokat minden esetben aktív konzultáció követte. Az ünnepélyes tanévzárón 130 fő vehette át Óváriné Dr. Balajti Zsuzsannától, az egyetem tanulmányi rektorhelyettesértől a díszes certifikációt.

A résztvevőket köszöntötte  a Miskolci Egyetem rektorhelyettese, Miskolc MJ Város alpolgármestere, valamint a képzés felelőse. A résztvevők nevében egy hallgató mondott köszönetet az egyetem vezetésének, az oktatóknak és szervezőknek áldozatos munkájukért.

A Szépkorúak Akadémiája a 2017/2018. tanévben is folytatja munkáját
​A teljes információ megjelenik honlapunkon: www.harmadikkoregyeteme.hu​

​Szeretettel:
Dr. Dobos László 3KEMA Kuratórium elnöke
D. Laci​

SZABADTÉR: ajánló

• A Miskolci Egyetem Épületeinek kialakulása

A Miskolci Egyetem Épületeinek kialakulása • 23 napja

Egyetemünk mai képének kialakulása hosszas folyamat volt, mely sokszor politikai és más egyéb okok miatt sok fennakadásba ütközött, de eredménye megkérdőjelezhetetlen, hiszen a tavalyi évben is a Miskolci Egyetem nyerte el az ország legszebb campusa címet.

• TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15)

TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15) • 107 napja

Csaba Tibor (Tibes) népszerű zenész, dalszerző-rapper az Alvajárók ébredése és egyéb nagysikerű dalok szerzője, előadója október 15-én koncertet ad a ROCKWELL KLUB előtti szabadtéri színpadon. Gyere te is, ott a helyed! Belépés:INGYENES!

• Műanyagból üzemanyagot?!

Műanyagból üzemanyagot?! • 128 napja

A Miskolci Egyetem Energia-és Minőségügyi Intézeti Tanszékén zajló műanyaghulladék- feldolgozási kísérlet új mérföldkőhöz érkezett. A projekt kitalálója és szakmai irányítója Dr. Dobó Zsolt tudományos munkatárs.

• Interjú Dr. Szabó-Tóth Kingával

Interjú Dr. Szabó-Tóth Kingával • 289 napja

Dr. Szabó-Tóth Kinga szociológussal, az Alkalmazott Társadalomtudományok Intézetének vezetőjével, nemzetközi dékánhelyettessel ültünk le beszélgetni az oktatási módszertanokról, a hallgatóság bevonásáról, az intézet megújulásáról.