Elérhető az EFOTT 2014 hivatalos térképe

írta Kiss Viktor, 2014. június 16–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

SZABADTÉR

A napokban napvilágot látott az idei EFOTT hivatalos térképe, melynek segítségével alaposan szemügyre vehetjük a fesztivál leendő területét, helyszíneit és egyéb pontjait.

Elérhető az EFOTT 2014 hivatalos térképe

Helyi idő szerint kevesebb mint egy hónap van hátra a 2014-es EFOTT-ig, (Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója, 1976 óta), vagyis az év legnagyobb hallgatói bulijáig, melynek idén Miskolc-Egyetemváros ad otthont. Hétről hétre újabb és újabb infók és érdekességek jelennek meg, legutóbb a fesztivál hivatalos térképe keltette fel a figyelmünket, melyet megosztunk most Veletek is!

Íme:

Ideje tehát tanulmányoznunk a térképet, hogy mire elérkezik a várva várt nap, magabiztosan és kellő helyismerettel lépjük át a fesztivál kapuját.

A MEgazin és a májusban megalakult MEgavízió stábja is részt vesz az EFOTT-on, és gondos szakértelemmel megörökíti a látottakat, valamint rögzíti a legjobb pillanatokat vizuális és audiovizuális formában egyaránt. :)

...és hogy milyen fellépők gondoskodnak a jó hangulatról?
Íme a felhozatal, a teljesség igénye nélkül:

Tankcsapda 25. jubileumi nagykoncert | Quimby | Punnany Massif | Brains | Vad Fruttik | Kiscsillag | Supernem | Mr.President | Szabó Balázs Bandája | Péterfy Bori | Paddy & the rats | Halott Pénz | The Carbonfools | Belga | Brooklyn Bounce | Kaukázus | Andro | Bárány Attila | Hősök | Mary Popkids | Vengaboys | Soerii & Poolek | Intim Torna Illegál | Julia Carpenter | Anna & The Barbies | Haddaway | Ivan & the Parazol | Korda Gyuri bácsi... és még sokan mások!

forrás és fotó: www.efott.hu | www.fb.com/efott

SZABADTÉR: ajánló

• Interjú Dr. Szabó-Tóth Kingával

Interjú Dr. Szabó-Tóth Kingával • 18 napja

Dr. Szabó-Tóth Kinga szociológussal, az Alkalmazott Társadalomtudományok Intézetének vezetőjével, nemzetközi dékánhelyettessel ültünk le beszélgetni az oktatási módszertanokról, a hallgatóság bevonásáról, az intézet megújulásáról.

• IDÉN MÉG SPORTOSABB LESZ AZ EFOTT!

IDÉN MÉG SPORTOSABB LESZ AZ EFOTT! • 50 napja

Nem véletlen, hogy az EFOTT-ot tartják a legsportosabb nyári fesztiválnak, hiszen a táncon és a csápoláson túl – Jessie J, John Newman, Lost Frequencies, Dub FX, a Volbeat és a legnagyobb magyar együttesek koncertjei mellett – nappal számos mozgalmas tevékenységet lehet űzni, vagy éppen az új sportőrületeket kipróbálni. Itt a reggelek ébresztő tornával indulnak!

• November 22-től újra elindul a Diósgyőri Mikulásvonat

November 22-től újra elindul a Diósgyőri Mikulásvonat • 154 napja

November 22-én immár 16. alkalommal indul a Diósgyőri Mikulásvonat 25 napon át tartó rendezvénysorozata, ahol minden jelmez, díszlet, közös tánc és dal azért születik, hogy az érkező családok két és fél órára kiszakadjanak a hétköznapi rutinból, elmerülhessenek a mesék csodálatos világában.

• Hajnal József Mákdobáló című regényének könyvbemutatója

Hajnal József Mákdobáló című regényének könyvbemutatója • 188 napja

Október 10-én volt Hajnal József – egykori egyetemi hallgató – Mákdobáló című könyvének bemutatója a Miskolci Egyetem Könyvtárában. A beszélgetést Tóth Evelin vezette, a műből pedig az Egy Maszk tagjai olvastak fel részleteket.