FLO RIDA A 2020-AS EFOTT-ON

írta Sajtóközlemény, 2020. február 17–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

SZABADTÉR

Az EFOTT szervezőcsapata közzétette az első nemzetközi fellépőt, akit a Velencei-tó partjára várnak: ő pedig nem más, mint a világhírű amerikai rapper, Flo Rida! Produkcióját hazai közönség még biztosan nem láthatta, hiszen régi nagy slágerei mellett legújabb albumával fogja végigbulizni a nyarat. Ráadásul mindezt egy Pitbullal közös dal előzi meg hamarosan. Nézzük, ki mindenki érkezik még a 45. EFOTT-ra!

FLO RIDA A 2020-AS EFOTT-ON

A legnagyobb slágereivel és egy vadiúj albummal érkezik Sukoróra a gospelénekesből lett rapperóriás

A többszörös Grammy-jelölt amerikai rapper Tramar Dillard néven látta meg a napvilágot a floridai Carol Cityben, egy hatalmas családban: hét lánytestvérével töltötte mindennapjait. Művésznevén elmondása szerint nem gondolkodott sokat, mindössze szülőállama elnevezését bontotta két részre, így híresült el Flo Rida néven, akit a legtöbben a mai napig a Flo becenévvel illetnek. Kisgyermekként testvéreivel gospel kórusban énekelt, végül azonban kiderült, hogy a stílus szöges ellentéte, a rap áll szívéhez közel.

Tizenévesen rapbandákkal kezdte karrierjét, majd több népszerű mixtape-ben és stúdióalbumban is közrejátszott. 2006 hozta neki a nagy áttörést: ekkor már szerződést írt alá és olyan floridai rapperekhez társult, mint például T-Pain. A 18,3 milliós Instagram-táborral jeleskedő Dj Khaled albumán debütált, majd 2008-ban Low című dalával robbant be a köztudatba, amely tíz héten keresztül vezette a Billboards Hot 100-as toplistát és egyben a Step up 2 film betétdalául is szolgált. Innen már nem volt megállás, folyamatosan dobta piacra a világhírű slágereket, olyan előadókkal, mint Ke$ha (Right Round), David Guetta (Club Can’t Handle Me) vagy Sia (Wild Ones). Eddig 5 stúdióalbummal jelentkezett, a legutolsót 2015-ben adta ki, és most bejelentette: egy hónapon belül egy Pitbullal közös új dal, a nyár folyamán pedig egy friss és ropogós album is napvilágot lát majd! Beharangozásként a dologhoz mindössze ennyit fűzött: „Ezzel az albummal is meg szeretném majd táncoltatni a közönséget!”

A fesztivál fenti headlinere mellett újabb nagy hazai előadókat is közzétettek a szervezők: az már biztos, hogy 2020. július 15-20. között a Velencei-tó északi partján hatalmas bulit csap majd a Follow The Flow, Majka & Curtis, a ByeAlex és a Slepp, a Margaret Island, az Irie Maffia, az Ocho Macho, a The Biebers, a Blahalouisiana és a legutóbbi X-Faktor egyik legnagyobb felfedezettje, Manuel.

EFOTT, csak szabadon...

SZABADTÉR: ajánló

• Nyári programok 2020

Nyári programok 2020 • 143 napja

Habár még nem teljesen tűntek el a korlátozások az országban, már sokkal szabadabban, de még mindig elővigyázatosan kezdhetünk el tervezni egy-egy nyári kiruccanást és szabadtéri programot.

• Számos jelenlegi és egykori oktatónk kapott kitüntetést Miskolc város napján

Számos jelenlegi és egykori oktatónk kapott kitüntetést Miskolc város napján • 158 napja

Régi hagyomány, hogy május 11-én, Miskolc város napján a város kitüntetésekkel ismeri el a miskolci polgárok és szervezetek kiemelkedő munkáját. Az idei kitüntetettek között kiemelkedően sok, 11 fő nem csak a városnak, de egyetemünknek is egykori vagy jelenlegi polgára.

• KJI Esszépályázati felhívás 2020 - Határidőváltozás!

KJI Esszépályázati felhívás 2020 - Határidőváltozás! • 202 napja

A Kisebbségi Jogvédő Intézet esszépályázatot hirdet külhoni és magyarországi egyetemi hallgatóknak (jogász, társadalomtudományi, politológus szak), fiatal jogászoknak és kisebbségvédelemmel foglalkozó pályakezdő külhoni fiataloknak az alábbiak szerint.

• A 70 éves Formula-1 idei szezon kezdete

A 70 éves Formula-1 idei szezon kezdete • 202 napja

Fennállásának 70. évét valószínűleg nem így képzelte el a Formula-1, amely eddigi leghosszabb, 22 futamból álló idényét szerette volna abszolválni. Most azonban úgy tűnik, az utóbbi évek legcsonkább szezonja elé nézünk.