Öt nap fullextrás nyaralás az EFOTT-on

írta EFOTT sajtóanyag, 2015. április 23–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

SZABADTÉR

A hetijegy jelenleg 17.990 Ft-ba kerül, amiért koncert-sport-kultúra-gasztro-idegenforgalom ötösét ígérik a szervezők. A tavalyi időszakhoz viszonyítva már most dupla számú jegy kelt el, ennek megfelelően a fesztiválterületet is kétszerezik Velencén. A 40. EFOTT minden eddiginél nagyobb bulinak ígérkezik!

Öt nap fullextrás nyaralás az EFOTT-on

A szervezők elkezdték a fellépők neveinek csepegtetését. Ahogy azt már megszokhattuk, a fesztiválon jelen lesznek a fiatalok között legnépszerűbb zenekarok, mintegy óriás hallgatói bulit varázsolva a velencei Vízi Várhoz. A galaktikus partiért például a Mary PopKids és a Subscribe felel, soha nem megy ki a divatból a Pannonia Allstars Ska Orchestra, pult mögé áll Dj Metzker Viktória, zúzásra készül a Leander Rising és brutális show-val jön az Anna & the Barbies. Fellép a magyar hip-hop világ ikonja, a Hősök, de nem tilos a szexizés és a fejrázás sem a The Biebers, vagy a Tankcsapda buliján!A helyszín minden igényt kielégítő adottságokkal rendelkezik, így a július 14-19. közötti fesztiválozás felér egy nyaralással is: a koncerteket aktív sportolási lehetőségek, kulturális események, gasztronómiai és idegenforgalmi programok színesítik. A tópartnak köszönhetően tombolhatnak a vízi sportok szerelmesei, legyen szó szörfről, vízisíről, csúszdázásról vagy hajózásról, de említést érdemelnek a vízparti szabadidős sportpályák is.- Többen kérdezték már, hogyan tudjuk fiatalon tartani az egyébként legnagyobb múlttal rendelkező hazai fesztivált. Egyik taktikánk, hogy minden évben bevetünk valami újat, valami olyat, ami még nem volt. Idén többek között ilyen az a törekvés, hogy ne legyen üresjárat a napban – árulta el Maszlavér Gábor fesztiváligazgató, hozzátéve, hogy jelenleg is a 0-24 óráig tartó programlehetőségeken dolgoznak, ügyelve arra, hogy a főiskolás és egyetemista célcsoport mellett a fölöttük lévő generációknak is bőséges választékot nyújthassanak.Idén 100.000 látogatót várnak az EFOTT-ra. Az infrastruktúra fejlesztése folyamatosan követi a megnövekedett jegyeladást, és a fesztivál területe mellett a nappali program lehetőségek is bővülnek.

EFOTT – csak szabadon…

SZABADTÉR: ajánló

• Gyere zsugázni!

Gyere zsugázni! • 33 napja

Bár a mai világban egyre több dolog történik on-line, még a mai ember is kisgyermek korában azért valós játékokat játszott. Mindenki szeretett a családdal társasozni, sakkozni és kártyázni. Az emberek zömének mondanak valamit azok a kártyajátékok, hogy römi, kanaszta, 66, unó, makaó, lórum, snapszer és társaik.

• FLO RIDA A 2020-AS EFOTT-ON

FLO RIDA A 2020-AS EFOTT-ON • 43 napja

Az EFOTT szervezőcsapata közzétette az első nemzetközi fellépőt, akit a Velencei-tó partjára várnak: ő pedig nem más, mint a világhírű amerikai rapper, Flo Rida! Produkcióját hazai közönség még biztosan nem láthatta, hiszen régi nagy slágerei mellett legújabb albumával fogja végigbulizni a nyarat. Ráadásul mindezt egy Pitbullal közös dal előzi meg hamarosan. Nézzük, ki mindenki érkezik még a 45. EFOTT-ra!

• A Miskolci Egyetem Épületeinek kialakulása

A Miskolci Egyetem Épületeinek kialakulása • 95 napja

Egyetemünk mai képének kialakulása hosszas folyamat volt, mely sokszor politikai és más egyéb okok miatt sok fennakadásba ütközött, de eredménye megkérdőjelezhetetlen, hiszen a tavalyi évben is a Miskolci Egyetem nyerte el az ország legszebb campusa címet.

• TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15)

TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15) • 179 napja

Csaba Tibor (Tibes) népszerű zenész, dalszerző-rapper az Alvajárók ébredése és egyéb nagysikerű dalok szerzője, előadója október 15-én koncertet ad a ROCKWELL KLUB előtti szabadtéri színpadon. Gyere te is, ott a helyed! Belépés:INGYENES!