Programajánló: EGY MASZK Drámaműhely darabbemutató előadása

írta Kiss Viktor, 2016. június 3–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

SZABADTÉR

Programajánlatunk a hétvégére: Az EGY MASZK Drámaműhely (Egyetemisták Miskolci Amatőr Színjátszó Köre) darabbemutató előadására invitálunk Titeket, amely most vasárnap (június 5.) 16.00 órakor látható a Játékszínben!

Programajánló: EGY MASZK Drámaműhely darabbemutató előadása
Programajánlatunk a hétvégére:

SZABADTÉR: ajánló

• Fontos idegenbeli sikerrel tért haza Pécsről a MEAFC!

Fontos idegenbeli sikerrel tért haza Pécsről a MEAFC! • 4 napja

Az U20-as magyar válogatott egyik legjobbjának, Demeternek a kosarával indult a mérkőzés, ám a MEAFC két passzos, leütés nélkül támadással azonnal egyenlített. Az „A” csoportos bajnokságban is rendre komolyabb szerephez jutó Antóni könnyed ziccerét ismét Galló kosara követte, majd Drahos és Szögi vezetésével ellépett ellenfelétől a Miskolc (4-15).

• Vereséggel zárta az Eb-t két férfi csapatunk

Vereséggel zárta az Eb-t két férfi csapatunk • 59 napja

A Debrecen és a Miskolc is alulmaradt a helyosztón az Egyetemi Kosárlabda Európa-bajnokság vasárnapi záró napján. A bajnok Debrecen 35 percen át jól tartotta magát igen jó képességű török ellenfelével szemben, a házigazda Miskolc pedig szinte végig futott az eredmény, s osztrák ellenfele után.

• Hosszabbítás után lett a 3. a TFSE női csapata az Eb-n

Hosszabbítás után lett a 3. a TFSE női csapata az Eb-n • 59 napja

Kőkemény küzdelemben, a mérkőzés nagy részében vezetve hosszabbítás után legyőzte a csoportmeccshez képest jelentősen megerősödő pozsonyi csapatot és bronzérmes lett az egyetemi kosárlabda Eb-n.

• Véget ért az Egyetemi Kosárlabda Eb

Véget ért az Egyetemi Kosárlabda Eb • 60 napja

A bronzos TFSE-lányoknak köszönhetően a magyar résztvevők sem maradtak érem nélkül a július 23-án befejeződött miskolci Egyetemi Kosárlabda Európa-bajnokságon. A 10., illetve 12. helyen végzett Debreceni Egyetem és a Miskolci Egyetem pedig kiváló tapasztalatokkal gyarapíthatta fegyvertárát.

Rada János